Podmurówki betonowe Rzeszów

Oferujemy podmurówki betonowe pod siatkę lub panele ogrodzeniowe. Wykorzystanie gotowych produktów dostępnych w sklepie stacjonarnym w Rzeszowie pozwala skrócić czas montażu i obniżyć koszty ogrodzenia, a przy tym stworzyć niepowtarzalny efekt wizualny. Kształt, wymiary i jakość podmurówek dostępnych w Rzeszowie, zapewniają wykonanie estetycznej i funkcjonalnej podwaliny pod każdy rodzaj ogrodzenia.

Zakup gotowych podmurówek betonowych pozwala oszczędzić czas i wysiłek, które trzeba by było poświęcić na tradycyjną metodę wymagającą deskowania, zbrojenia i przygotowania masy betonowej. Podmurówki, podobnie jak dostępne u nas bramy przesuwne, są odporne na szkodliwe działanie deszczu, wiatru, mrozu, wysokich temperatur i uszkodzenia mechaniczne.

Solidna podmurówka betonowa ma za zadanie przede wszystkim stabilizować i łączyć w całość wszystkie elementy ogrodzenia. Wzmocniona konstrukcja nie ulega uszkodzeniom pod wpływem silnego wiatru. Beton pod panelami uniemożliwia zwierzętom tworzenie skutecznych podkopów. To zabezpiecza właścicieli nieruchomości przed przedostawaniem się na działkę dzikich zwierząt (np. lisów, kun), ale też ułatwia utrzymanie niesfornych psów na posesji.

Oferta podmurówek betonowych w Rzeszowie

Decydując się na zakup gotowych podmurówek betonowych z oferty sklepu w Rzeszowie, warto skorzystać z fachowego doradztwa. Nasi pracownicy zapoznają się z Państwa oczekiwaniami i pomogą wybrać produkty, których parametry i wygląd sprosta wymaganiom.

Deska kaseton

Charakteryzuje się gładką powierzchnią zewnętrzną zgodnie z parametrami betonu architektonicznego oraz jasnokremową barwą. Estetyki i funkcjonalności dodaje jej charakterystyczne przetłoczenie w formie kasetonu. Jest lżejsza niż deska pełna, co umożliwia bezproblemowy jej montaż przez dwie osoby.

Deska gładka

Deska pełna wibroprasowana charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, gładką strukturą, niską nasiąkliwością i wysoką mrozoodpornością.

Dane techniczne

Podmurówki występują w różnych wymiarach.

Standardowe wymiary to:

Wysokość: 20cm, 25cm, 30cm

Długość: 248cm, 250cm

Grubość: 5cm, 5,7cm, 6,5cm

Kolorystyka

szary, grafitowy

Podmurówki montuje się z wykorzystaniem łączników betonowych lub metalowych (CEOWNIKI).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapewniamy wysokie standardy obsługi i szybką realizację zlecenia. Współpracujemy ze wszystkimi, którzy poszukują solidnych elementów konstrukcyjnych do różnego rodzaju ogrodzeń.

Scroll to Top