Ogrodzenia panelowe Rzeszów

Kompletne ogrodzenia panelowe

Oferujemy ogrodzenia panelowe 3D, które charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją i wysoką estetyką. Dostępne w Rzeszowie systemy ogrodzeniowe wykonane są z paneli przetłaczanych 3D sprzedawane są w komplecie ze słupkami mocującymi i odpowiednimi akcesoriami montażowymi. Ich cecha szczególna to poziome, trójwymiarowe przetłoczenie w kształcie litery V. 

Proponujemy panele ogrodzeniowe w wersji ocynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo.
W ofercie posiadamy również bramy i furtki panelowe 3D – o standardowych wymiarach, które są w ciągłej produkcji. Bramy mogą być wykonane jako dwuskrzydłowe lub przesuwne .

Panele ogrodzeniowe sprawdzają się jako ogrodzenie posesji prywatnych, obiektów użyteczności publicznej, placów zabaw, terenów rekreacyjnych i przemysłowych, magazynów itp.

Zalety ogrodzeń panelowych z Rzeszowa

Poza łatwą dostępnością i szybkim montażem oferowane ogrodzenia panelowe z Rzeszowa mają wiele zalet. Ich powierzchnia jest zabezpieczona przed niekorzystnym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, dzięki czemu przetrwają wiele lat eksploatacji bez konieczności regularnej konserwacji.

Wytrzymałość tych konstrukcji jest jedną z ich największych zalet. Sztywne, ocynkowane druty z metalu wysokiej jakości są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Trwałe ogrodzenia panelowe z Rzeszowa są łatwe w montażu, który wymaga jedynie wcześniejszego przygotowania podmurówek betonowych i połączenia poszczególnych elementów przy użyciu specjalnych obejm. Na popularność tego rodzaju ogrodzeń ma wpływ ich niska cena.

Dookoła modnych ogrodzeń panelowych można posadzić drzewa, krzewy i kwiaty. Obecność roślin nie wpływa negatywnie na wytrzymałość materiałów, z których zrobione są panele, a ogrodzenie nie ogranicza dostępu światła niezbędnego do prawidłowego rozwoju młodych pędów. Konstrukcje panelowe są łatwe w demontażu, dlatego bardzo dobrze sprawdzą się jako tymczasowe zabezpieczenie działki. Coraz częściej można zauważyć, że metalowe panele są wykorzystywane do zabudowania niewielkich przestrzeni, np. wokół śmietników.

Dane techniczne

Panele przetłaczane 3D występują w różnych wymiarach.

Standardowe wymiary to:

Wysokość: 1,03cm, 1,23cm, 1,53cm, 1,73cm, 2,03cm

Szerokość: 2,50m

Średnica drutu: Φ4 lub Φ5

Wymiar oczka: 5x20 cm

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze produktów odpowiadających Państwa oczekiwaniom. Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy przejść przez proces zakupu wybranych ogrodzeń i akcesoriów potrzebnych do montażu. Realizujemy zamówienia od osób prywatnych, firm, instytucji publicznych.

Kolorystyka Ogrodzeń Panelowych

Ocynk
RAL6005
RAL9005
RAL7016

Ogrodzenia Panelowe Rzeszów – przykładowe realizacje

Scroll to Top