Stylowe furtki panelowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo bezpieczne, stylowe furtki panelowe, które doskonale sprawdzą się przy wejściach na prywatne posesje, place zabaw, tereny firmowe. Szeroka gama kolorów bramek sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdują produkty spełniające ich oczekiwania.

Dużą zaletą nowoczesnych furtek panelowych jest duża wytrzymałość konstrukcji. Bramki nie zacieniają przestrzeni, a zamontowane w sąsiedztwie bujnej roślinności nie ulegają korozji. Prosty mechanizm, na którym są osadzone zapewnia wieloletnią, bezawaryjną eksploatację. Poza regularnym smarowaniem zawiasów, furtki panelowe nie wymagają zabiegów impregnacyjnych.

W wyborze produktów pomogą Państwu nasi wykwalifikowani pracownicy. Fachowe doradztwo oparte na bogatej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu oraz wysokie standardy obsługi sprawiają, że mamy duże grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nasz sklep.

Furtki panelowe

Oferujemy wysokiej jakości furtki panelowe. Wykonane z ocynkowanego materiału i malowane proszkowo produkty nie będą korodować pod wpływem wiatru, wody, słońca i mrozu i przetrwają wieloletnią eksploatację. Furtka wypełniona panelem 2D 6/5/6 sprzedawana jest w komplecie z zawiasami, zamkiem, klamką, wkładką i domykiem.

Standardowe wymiary: wys. x szer.:

  • 140×107

  • 150×107

  • 170×107

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami, odpowiemy na pytania i pomożemy wybrać odpowiedni model. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami publicznymi.

Scroll to Top