Solidne bramy palisadowe uchylne

Solidne bramy palisadowe uchylne stylowo prezentują się zarówno wśród zieleni, jak i na podjazdach surowych, przemysłowych terenów. Prosta konstrukcja i mechanizm działania sprawiają, że poza walorami estetycznymi, dwuskrzydłowa brama jest funkcjonalna i przetrwa wiele lat eksploatacji.

Popularne bramy palisadowe uchylne są uniwersalne. Ich minimalistyczny charakter sprawia, że doskonale wpasowują się w estetykę nowoczesnych osiedli, starych kamienic, placów firmowych i przydomowych działek. Na dwuskrzydłowy model decydują się głównie właściciele wąskich działek, na których nie ma miejsca na wariant przesuwny.

Wysokiej jakości bramy palisadowe uchylne są łatwe w montażu. Ważne jest, żeby dokładnie wypoziomować oba skrzydła. Dużą zaletą tego modelu jest możliwość wybrania, po której stronie ma być zrobiona furtka. Należy pamiętać, że zgodnie z przepisami, skrzydła powinny otwierać się do wewnątrz działki.

Brama palisadowa uchylna

Dostępne w ofercie bramy palisadowe uchylne są ocynkowane i malowane proszkowo, przez co nie korodują pod wpływem zmieniających się warunków atmosferycznych. Brama sprzedawana jest z komplecie z regulowanymi zawiasami, ryglem i zasuwą dolną.

Standardowe wymiary: wys. x szer.:

  • 140×400

  • 170×400

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ogrodzeń i elementów do ich montażu. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze modeli, które będą spełniały Państwa oczekiwania. Odpowiemy na pytania i przestawimy wstępną wycenę kompletnych zestawów. Wysoka jakość produktów i profesjonalna obsługa sprawiają, że mamy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Scroll to Top