Modne furtki palisadowe

Coraz większą popularność zyskują modne furtki palisadowe. Prosta konstrukcja elegancko prezentuje się przy wejściach na przydomowe posesje i tereny firmowe. Lekkie, proste w obsłudze bramki sprawdzą się też w przestrzeni publicznej, np. na placach zabaw czy ogrodzonych boiskach.

Stylowe furtki palisadowe są bardzo łatwe w montażu a prosty mechanizm, na którym są osadzone przetrwa wiele lat eksploatacji. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji i impregnowania. Dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania bramki wystarczy regularnie smarować zawiasy. Furtki dostępne są w wielu kolorach.

Furtka palisadowa

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami furtek palisadowych. Wypełnione profilem 80 mm x 20 mm ocynkowane i malowane proszkowo bramki nie ulegają korozji pod wpływem zmieniających się warunków atmosferycznych. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Furtki sprzedajemy w kompletnych zestawach z zawiasami, klamką, zamkiem, wkładką i domykiem.

Standardowe wymiary: wys. x szer.:

  • 140×99

  • 170×99

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Wykwalifikowani pracownicy fachowo doradzą w wyborze furtki spełniającej oczekiwania wizualne i funkcjonalne. Odpowiemy na pytania dotyczące montażu i eksploatacji produktów.

 
 
Scroll to Top