Bramy przesuwne Rzeszów

Oferujemy wysokiej jakości bramy przesuwne, które doskonale sprawdzą się na prywatnych posesjach, osiedlach, a także na działkach inwestycyjnych. W naszym sklepie w Rzeszowie kupią Państwo wszystko, co jest niezbędne do montażu i konserwacji bramy.

Solidna konstrukcja funkcjonalnych bram przesuwnych z Rzeszowa przetrwa wiele lat eksploatacji. Powierzchnia metalu zabezpieczona jest przed szkodliwym działaniem często zmieniających się warunków atmosferycznych. Przesuwające się kilka centymetrów nad ziemią skrzydło umocowane jest na konstrukcji samonośnej. Stylowa brama bardzo dobrze prezentuje się na posesjach, na których jest ułożona kostka brukowa. Bramy przesuwne przemieszczają się po wewnętrznej stronie ogrodzenia, dzięki czemu nie zabierają dużo przestrzeni. Z tego powodu są chętnie wybierane przez właścicieli szerokich, ale płytkich działek.

Montaż solidnej bramy przesuwnej z Rzeszowa nie jest skomplikowany, jednak należy co najmniej kilka dni wcześniej wylać betonowy fundament, do którego fachowcy będą przykręcać rolki. Po właściwym przymocowaniu rolek pozostaje obsadzić konstrukcję na stalowych słupkach.

Brama palisadowa przesuwna

Dostępna w naszym asortymencie brama palisadowa przesuwna jest ocynkowana i malowana proszkowo. W komplecie znajdują się rolki jezdne i odbojniki.

Standardowe wymiary: wys. x szer.:

  • 140×400

  • 140×450

  • 140×500

  • 170×400

  • 170×450

  • 170×500

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na pytania i doradzimy w wyborze bramy odpowiadającej Państwa oczekiwaniom. U nas można kupić wszystko, co jest potrzebne do ogrodzenia i zagospodarowania terenu. Zapraszamy do sklepu w Rzeszowie.

 
 
Scroll to Top