Bramy panelowe uchylne

Oferujemy ocynkowane bramy panelowe uchylne. Wysoka jakość odpornych na zmieniające się warunki atmosferyczne materiałów użytych do ich produkcji sprawia, że produkt przetrwa wiele lat eksploatacji.

Konstrukcję solidnej bramy panelowej uchylnej stanowią dwa skrzydła otwierane do wewnątrz nieruchomości. Systemy uchylne sprawdzają się na wąskich działkach. Montaż tych produktów jest prosty. Największą trudność sprawia wypoziomowanie obu skrzydeł. Bramy są lekkie i łatwo się je otwiera. Dostępne są w wielu modelach i kolorach, dlatego każdy bez większych problemów znajdzie wariant pasujący do estetyki posesji. Wybierając model uchylny można zamontować furtkę po dowolnej stronie. Tego wyboru nie mają klienci decydujący się na wariant przesuwny, którego specyfika narzuca stronę, po której należy zaplanować wejście na posesję.

Duża popularność stylowych bram panelowych uchylnych związana jest z niższą w porównaniu do przesuwnych odpowiedników ceną. Produkty bardzo dobrze wyglądają zamontowane przy wjazdach na przydomowe posesje i osiedlowe parkingi. Doskonale sprawdzą się też na placach zabaw, terenach zakładów przemysłowych, czy działkach inwestycyjnych.

Oferta bram panelowych uchylnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bram panelowych uchylnych wypełnionych panelem 2D 6/5/6. Ocynkowane i malowane proszkowo skrzydła sprzedajemy w komplecie z zawiasami, ryglami i zasuwami dolnymi.

Standardowe wymiary: wys. x szer.:

  • 140×430

  • 150×430

  • 170×430

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego. U nas można kupić ogrodzenia, bramy i wszystko, co jest potrzebne do ich montażu i konserwacji. Fachowcy odpowiedzą na pytania i pomogą wybrać modele spełniające Państwa oczekiwania.

 
 
Scroll to Top