Nowość w naszej ofercie – Słupek Multimedialny

W naszej ofercie pojawiła się nowość - to personalizowany słupek multimedialny polskiej produkcji. Nasz produkt zaprojektowano aby cieszył oko, był wytrzymały i praktyczny. Ta wolnostojąca, pojedyncza skrzynka na listy jest przystosowana do montażu na wolnej powierzchni.

Wolnostojący słupek multimedialny (skrzynka na listy)

W naszej ofercie pojawiła się nowość – to personalizowany słupek multimedialny polskiej produkcji. Nasz produkt zaprojektowano aby cieszył oko, był wytrzymały i praktyczny. Ta wolnostojąca, pojedyncza skrzynka na listy jest przystosowana do montażu na wolnej powierzchni. Może stanowić element ogrodzenia lub funkcjonować jako pojedynczy, wolnostojący słupek pocztowy. Wrzut korespondencji odbywa się z przodu, odbiór poczty następuję poprzez otwarcie klapy umieszczonej z tyłu, która zabezpieczona jest zamkiem.

Pełna personalizacja skrzynki pocztowej – Słupek ogrodzeniowy z domofonem

Producent na życzenie klienta dokonuje personalizacji pod wytyczne Klienta. Istnieje możliwość wyplotowania numeru, nazw czy nawet loga firmy. Bez trudu można zainstalować dowolny domofon, a także dostosować wlot korespondencji pocztowej na wysokość wskazaną w zamówieniu. Słupek objęty jest 2-letnią gwarancją. Produkt dostępny w pełnej kolorystyce RAL.

Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania oświetlenia słupka wraz z czujnikiem zmierzchu.

Scroll to Top